Prezentujemy najlepsze testy psychologiczne i psychotesty online. Nasze testy tworzą specjaliści psycholodzy z doświadczeniem i praktyką. Są one też testowane na reprezentatywnej próbie statystycznej w celu weryfikacji uzyskiwanego wyniku. Uzyskanie wyniku testu i porady psychologicznej płatne jest sms (2zł, 2.44 brutto), gdyż testy są efektem profesjonalnej pracy specjalistów, a nie przypadkowych amatorów. Niektóre testy są też darmowe.

testy - archiwum

 • Wartościowe szkolenia

  Wartościowe szkolenia

  Wielu pracodawców zastanawia się często nad wartością szkoleń, które są oferowane przez firmy zajmujące się organizowaniem wszelkiego rodzaju kursów. Doświadczenie podpowiada im, że nie wszystkie takie szkolenia wiążą się z prawdziwymi wyzwaniami, z jaki spotka się ich pracownik na swoim stanowisku pracy.

  Czytaj więcej

 • Sprawdź kiedy znajdziesz pracę

  Sprawdź kiedy znajdziesz pracę

  Praca zawodowa to jeden z najważniejszych obszarów działalności każdego człowieka. Jeżeli marzysz żeby nareszcie znaleźć pracę ale zmienić obecną na bardziej atrakcyjna i lepiej płatna wykonaj prosty test. Twoje szanse na znalezienie pracy o jakiej marzysz zależne są bowiem od bardzo wielu czynników, których samodzielnie nie jesteś w stanie określić.. Wykonaj prosty test a następnie [...]

  Czytaj więcej